Urządzenia pomocnicze

Zmywarki

Urządzenia do mycia kałamarzy i matryc

 

Zmywarki pneumatyczne - bezcenna pomoc dla operatora i wzrost produktywności dla firmy.

 

Zmywarka pneumatyczna to najlepszy przyjaciel operatora tamponiarki. Dzięki zmywarce operator nie musi ręcznie myć kałamarzy i matryc, zrobi to za niego urządzenie, a co za tym idzie pracownik zyskuje czas, który może poświęcić na bardziej produktywne czynności niż czyszczenie kałamarzy.

 

Zmywarka Superwash  jest idealnym urządzeniem przy kończeniu pracy lub zmianie koloru nadruku. Służy wyczyszczeniu form drukowych, kałamarzy i wszystkich innych akcesoriów drukarskich zabrudzonych podczas tampodruku.

 

Zmywarka jest zbudowana ze stali nierdzewnej (inox). Jest to urządzenie W PEŁNI pneumatyczne, nie wymaga zasilania elektrycznego. Wewnątrz zamontowany jest okrągły kosz, na którym umieszcza się zabrudzone elementy. Zmywarka jest wyposażona w filtr aktywnego węgla z urządzeniem ssącym, które działa zanim zostanie otwarta pokrywa górna. Pozwala to na wyprowadzenie oparów rozpuszczalnika na zewnątrz.

 

Zmywarka Superwash jest wyposażona w zegar, regulator ciśnienia, filtr wewnętrzny oraz zabezpieczenie otwarcia pokrywy górnej.

Zastanawiasz się?

Odpowiemy na każde pytanie