Tamponiarki jednokolorowe

Tamponiarki KP05

Seria maszyn KP 05 to hit sprzedaży. Dlaczego? Przede wszystkim maszyny jednokolorowe można rozbudować do dwóch kolorów, ponadto możliwość montażu wielu elementów wyposażenia dodatkowego, jak automatycznego czyszczenia tamponów, kurtyn bezpieczeństwa na podczerwień, nadmuchu ciepłego powietrza.

 

Tamponiarka dostępna jest w wersji jedno- i dwukolorowej. INKPRINT KP05 jest także oferowana wraz z zestawem, który umożliwia szybką zmianę zespołu drukującego z jednokolorowego na dwukolorowy. Maszyna jest prosta w obsłudze i nie wymaga żadnych szczególnych metod utrzymywania. INKPRINT KP05 jest idealna maszyną dla małych i średnich serii produkcyjnych jak również do wykonywania próbek. Na życzenie INKPRINT KP05 może zostać wyposażona w zestaw do wywoływania matryc fotopolimerowych (BR35M).

 

INKPRINT KP05 jest wytwarzana z najlepszych jakościowo materiałów przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Rezultatem jest tamponiarka o bezkonkurencyjnej niezawodności. Zamknięty system kałamarza sprawia, iż wymiana koloru jest bardzo szybka i pozwala zaoszczędzić nawet do 50% farby względem systemu otwartego. System zamknięty uniemożliwia wydostawanie się oparów rozpuszczalnika, przez co miejsce pracy staje się znacznie bardziej przyjemne i zdrowsze. Elektroniczne sterowanie z wyświetlaczem pozwala zmieniać wszystkie parametry druku. Pneumatyczne działanie gwarantuje doskonałą równomierność druku i pozwala regulować oddzielnie ciśnienie na przedmiot i na matrycę. Stół przedmiotu INKPRINT KP05 sterowany jest we wszystkich kierunkach (osie X - Y - Z).

 

 

Możliwe konfiguracje:

Ilość kolorów: 1 kolor

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 90/75 mm

Wielkość matrycy: 100x200 mm

Ilość kolorów: 2 kolory

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 70 / 55 mm

Wielkość matrycy: 80x200 mm

Zastanawiasz się...

Odpowiemy na każde pytanie