Tamponiarki wielokolorowe

Tamponiarki KP08

Seria tamponiarek KP 08 to idealne rozwiązanie dla dziesiątek klientów i branż. Dzięki temu jest to maszyna bardzo często wykorzystywana w naszych specjalistycznych rozwiązaniach. Duża siła nacisku tamponu, dowolna możliwość konfiguracji oraz bogate wyposażenie standardowe i dodatkowe sprawiają, że jest to bardzo niezawodna maszyna.

 

Tamponiarka KP 08 to nasz niekwestionowany bestseller. Została wykorzystana w setkach zastosowań specjalistycznych, w dziesiątkach branż, jak również cieszy się niesłabnącą popularnością jeśli chodzi o rozwiązania standardowe od 1 do 5 kolorów. W tym dziale prezentujemy KP 08, która może występować jako maszyna trójkolorowa, czterokolorowa oraz pięciokolorowa. Konfiguracje te są dostępne zarówno z podajnikiem krokowym, eliptycznym, jak i gąsienicowym, dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni podajnik do oczekiwanej wydajności maszyny. Wersja trójkolorowa jest dostępna bez podajnika, natomiast w rozwiązaniu RRR, czyli takim, gdzie następuje przesuw tamponów, a przedmiot jest nieruchomy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami tej maszyny do tampodruku, są naprawdę godne uwagi. Obok prezentujemy wybrane filmy z realizacji maszyn KP 08 oraz jej zdjęcia. Znajdziesz tutaj także możliwe konfiguracje maszyn oraz katalog do pobrania.

Możliwe konfiguracje:

Ilość kolorów: 3 kolory

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 130/115 mm

Wielkość matrycy: 150x300 mm

Ilość kolorów: 4 kolory

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 110 / 95 mm

Wielkość matrycy: 120x250 mm

Ilość kolorów: 5 kolorów

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 110 / 95 mm

Wielkość matrycy: 120x250 mm

Filmy i zdjęcia:

Wyposażenie opcjonalne:

Zastanawiasz się?

Odpowiemy na każde pytanie