Tamponiarki wielokolorowe

Tamponiarki KP/KE13

Jeśli potrzebujesz maszyny do wykonywania nadruków na średnich i dużych przedmiotach oraz możliwości zastosowania tamponiarki elektrycznej, to seria KP/KE 13 jest właśnie dla Ciebie. 5 kolorów z kałamarzami 130 mm i możliwość elektrycznych ruchów tamponów to właśnie to, co wyróżnia te maszyny do tampodruku. 

 

MASZYNY DO PRZEDMIOTÓW O ZNACZNYCH GABARYTACH

 

KP 13 i KE 13 nie są już tylko maszynami do druku, stanowią one znak jakości i skok w przyszłość tamponiarek. Projekt zewnętrzny jest futurystyczny, a nowoczesna technologia jest skierowana na ulepszenie i jednocześnie ułatwienie procesu tampodruku. W procesie podejmowania decyzji Comec Italia zawsze kieruje się tym, co sądzą drukarze i czego oczekują. Wszystkie rozwiązania są proponowane dopiero po rozważeniu uwag osób, które będą używać maszynę. Po konsultacjach  inżynierowie Comec Italia rozpoczynają tworzyć przyszłe tamponiarki. To oni są autorami tych nowoczesnych rozwiązań ukierunkowanych na poprawę jakości i wydajności naszych maszyn. Mając za sobą ponad 40 lat doświadczeń w budowaniu tamponiarek wprowadziliśmy innowacyjną serię KP i KE 13.

 

Modele KE13 są napędzane przez silnik bezszczotkowy w celu zapewnienia idealnej precyzji i zwiększenia prędkości ruch o 25/30% w porównaniu z maszynami pneumatycznymi. Dzięki temu możemy również sterować ruchem tamponów w płaszczyźnie poziomej i pionowej elektronicznie. Oba modele mogą być zbudowane w konfiguracji od 1 do 5 kolorów używając zamkniętego kałamarza o średnicy Ø 130. Wyposażenie opcjonalne: nadmuch gorącego powietrza na tampony i przedmiot HOT WIND 200, automatyczne czyszczenie tamponów, niezależny ruch tamponów, wyświetlacz TOUCH SCREEN, generator gorącego powietrza Master Flow, przygotowanie wstępne - płomieniowe materiału, automatyczne nakładanie i zdejmowanie przedmiotu, jonizator, wszystkie podajniki dostępne w naszej ofercie (liniowe, eliptyczne, krok po kroku, stół obrotowy).

Możliwe konfiguracje:

Ilość kolorów: 4 kolory

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 130/115 mm

Wielkość matrycy: 150x300 mm

Ilość kolorów: 5 kolorów

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 130 / 115 mm

Wielkość matrycy: 150x300 mm

Ilość kolorów: 4 kolory

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 130 / 115 mm

Wielkość matrycy: 150x300 mm

Ilość kolorów: 5 kolorów

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 130 / 115 mm

Wielkość matrycy: 150x300 mm

Ilość kolorów: 1-2 kolory

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 130 / 115x450 mm

Wielkość matrycy: 150x800 mm

Zastanawiasz się?

Odpowiemy na każde pytanie