Kilka słów na nasz temat

Jakość i niezawodność

Firma Comec Italia została założona w 1970 r. we Włoszech, stając się pierwszą firmą, która zaoferowała maszyny do tampodruku na skalę przemysłową. Z biegiem lat, udoskonalając proces produkcji i oferując wysokiej jakości maszyny, udało nam się wypracować silną pozycję na rynku. Firma ciągle  się rozwijała, przechodząc od produkcji opartej na projektach mechanicznych, w stronę bardziej wyszukanych - elektronicznych sterowanych komputerowo. Stały rozwój doprowadził do wybudowania nowej siedziby firmy, gdzie na ponad 5.000m2 hali produkcyjnej projektuje się i wytwarza tamponiarki Inkprint. Wszystkie wspomniane cechy zapewniają najwyższą jakość i niezawodność naszych maszyn. 

 

Comec Italia jest również właścicielem marki POLYPRINT, pod którą to produkowane są tampony, farby i formy drukowe. Dziś Comec Italia to firma obecna na rynkach wszystkich kontynentów, nagrodzona nagrodą za Handel Zagraniczny, która jest przyznawana przez Włoską Izbę Handlową. 

 

Pod koniec 2004 r. została uruchomiona dystrybucja w Polsce. Wyłącznym oficjalnym dystrybutorem produktów Comec Italia na terenie Polski stała się firma Comec Polska.

Certyfikat ISO 9001

Oferta

Oferujemy szeroki zakres maszyn - zaczynając od najmniejszej KP05, a kończąc na najbardziej zaawansowanym technologicznie modelu maszyny XE-TECH 16-20. Pełna oferta to ponad 200 możliwych konfiguracji tamponiarek i innych maszyn do tampodruku. Wszystkie mogą być wyposażone w urządzenia dodatkowe:

stoły obrotowe

podajniki eliptyczne, liniowe i krokowe

urządzenia do przygotowania płomieniowego

automatyczne ładowanie i rozładowywanie przedmiotu

suszarki

roboty

Zastanawiasz się...

Mamy tamponiarkę do każdej produkcji!