Urządzenia pomocnicze

Naświetlarki UV

Naświetlarki do matryc polimerowych i stalowych

 

Naświetlarki UV wykorzystywane są w procesie tampodruku do wykonywania form drukowych - matryc. Dzięki naświetlarce możemy wykonać zarówno matryce polimerowe, jak i stalowe.

 

W ofercie posiadamy urządzenia manualne oraz automatyczne, zależnie od potrzebnej produkcji dziennej. 

 

Natychmiastowy dostęp do form drukowych jest podstawą w procesie tampodruku. W przypadku zniszczenia matrycy nieocenionym jest bycie niezależnym i możliwość wykonania formy drukowej we własnym zakresie. Często może to zdecydować o wykonaniu zlecenia bądź nie. Naświetlarki są urządzeniami niedrogimi, a posiadają wyszukany programator elektroniczny, który gwarantuje maksymalną niezawodność.


Naświetlarka BR35M jest w stanie zaspokoić nieduże potrzeby produkcji form drukowych i pozwala na zrobienie szybko i niedrogo płyt fotopolimerowych bądź stalowych o różnych rozmiarach. Naświetlarki wykonane są z materiałów najlepszej jakości i posiadają elektroniczny zegar oraz urządzenie do odsysania powietrza w celu doskonałej ekspozycji.

 

Wszystkie modele naświetlarek posiadają zestaw produktów, które ułatwiają operatorowi pracę przy wykonywaniu matryc do druku.

 

Posiadamy w ofercie również naświetlarki automatyczne, które poza funkcją naświetlania UV mają możliwość wygrzewania matryc - utwardzania oraz wypłukiwania. Po naświetleniu UV wystarczy włożyć matrycę do komory myjącej i wypłukać polimer, następnie, w dolnej części znajduje się suszarka, której temperatura jest programowalna. Po wygrzaniu matryca jest gotowa.

Zastanawiasz się?

Odpowiemy na każde pytanie