Tamponiarki wielokolorowe

Tamponiarki KP/KE16

Tamponiarki z serii KP/KE 16 są wyposażone w kałamarze o średnicy 160 mm. Zastosowanie tak dużych kałamarzy w połączeniu z możliwością elektrycznych ruchów i sterowaniem komputerowym z ekranem dotykowym, sprawia, że jest to bardzo często wybierane rozwiązanie do tampodruku na przedmiotach dużych, skomplikowanych, z bogatym zdobieniem tampodrukiem. 

 

POTĘŻNE NARZĘDZIE DO DUŻYCH I SKOMPLIKOWANYCH NADRUKÓW

  

Maszyny do tampodruku z serii KP/KE 16 rozpoczynają kategorię tamponiarek dużych. Kałamarze o średnicy 160 mm i pole nadruku fi 145 mm sprawiają, że są to urządzenia znacznych gabarytów, do druku przedmiotów dużych i skomplikowanych. Tamponiarki KP od KE odróżnia fakt, że seria KP to maszyny pneumatyczne, natomiast KE - elektryczne. Co daje nam maszyna elektryczna? Podstawowa przewaga to dokładność, która w maszynach elektrycznych wynosi 0,05 mm. Ruchy tamponów oraz detalu w osi X i Y są napędzane przez silniki elektryczne bezszczotkowe, a nie siłowniki pneumatyczne, jak to ma miejsce w tradycyjnym rozwiązaniu. Ponadto zwiększają się możliwości nanoszenia nadruków. W przypadku maszyn elektrycznych jeden i ten sam tampon może pobrać nadruk z kilku różnych miejsc na matrycy. Ruch nie odbywa się od początku do końca, tak jak w maszynach pneumatycznych, ale można przesuw zatrzymać w dowolnym momencie.  Tak samo sytuacja wygląda w przypadku oddawania nadruku na detal. Również możemy zatrzymać tampon w dowolnym momencie i nadrukować np. raz na dole, raz na górze detalu. 

 

Seria KP/KE 16 z pewnością zadowoli najbardziej wymagających Klientów, a jej bogate wyposażenie dodatkowe pozwoli odciążyć operatora w wielu czynnościach. Zachęcamy do obejrzenia filmów z udziałem tych maszyn.

Możliwe konfiguracje:

Ilość kolorów: 4 kolory

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 160/145 mm

Wielkość matrycy: 180x360 mm

Ilość kolorów: 5 kolorów

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 160 / 145 mm

Wielkość matrycy: 180x360 mm

Ilość kolorów: 4 kolory

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 160 / 145 mm

Wielkość matrycy: 180x360 mm

Ilość kolorów: 5 kolorów

Wielkość kałamarza/nadruku: fi 160 / 145 mm

Wielkość matrycy: 180x360 mm

Zastanawiasz się?

Odpowiemy na każde pytanie